пʼятниця, 9 жовтня 2009 р.

Результат тестів захисного щитка "НБТ2/С Визион ТермоТитан"

В попередній публікації говорив про необхідність та своє бажання протестувати захисний щиток НБТ2/С Визион ТермоТитан. Ну то приїхав він мені аж із Запоріжжя, бо в Києві вже всі такі щитки розібрали.
Я його зібрав (бо він був розібраний та перемотаний захисним шаром поліетиленової плівки), приміряв на голову, покрутив туди-сюди і навіть без тестування на міцність полікарбонатного скла побачив, що цей щиток для хардболу не годиться. І ось чому:
  1. Дуже тендітні платмасові (sic!) болти та гайки. Але з цим ще можна було би боротися, замінивши їх на нормальні металеві з прокладками. Далі - гірше.
  2. Погано тримається на голові. Навіть якщо трішки енергійніше помотати головою - і то щиток з"їжджає на сторону, а також вниз/вверх. А я вже мовчу про біг. Ну хіба що, можливо, заміна пластмасових болтів/гайок на металеві могла б частково вирішити дану проблему... Але не впевнений. Хто бажає - хай пробує. Я до цього відношуся більш, ніж скептично.
  3. Сильно потіє! Я в себе на кухні (температура десь біля +20 градусів) пару раз просто дихнув при одягненому щитку і то він запотів майже наполовину всього оглядового скла (правда, слід зазначити, що туман на склі швидко й проходить - за секунду). І тим не менше я собі уявляю що буде, коли людина пробіжиться в щитку поза приміщенням по більш-менш холодній погоді...
  4. Основний imho дефект: в щитку неможливо прицілитись з "вінтаря". Приклад "вінтаря" піднести до щоки неможливо, бо заважає захисне скло. Хіба що можна щиток використовувати з короткоствольною зброєю типу револьвера. Але пп. 1-3 нівелюють і це. Як боротися з цим - не знаю. Хіба випилювання частини скла... Але це вже якийсь маразм виходить.
Резюме: природу не обманеш. Даний щиток (а також всі інші щитки подібної конструкції) не годиться ні для чого іншого окрім використання за призначенням (токарні, зварювальні, свердлильні роботи etc).

1 коментар:

  1. Пользуемся такими щитками на работе, впечетление хорошее. Кстати их стоимсоть 35Грн. но найти трудно в основном все хотят хорошо наварится от 45 до 65Грн!

    ВідповістиВидалити