субота, 21 листопада 2009 р.

7 днів в українській морській піхоті (Феодосія). Розповідь очевидця (URL)

Раджу почитати. Досить цікаво. Тільки матеріали на сторінці з нижченаведеного лінку читайте знизу вверх - це буде в хронологічному порядку.
Редактор відділу політики порталу ZaUA.org Анатолій БОНДАРЕНКО перебував тиждень у Феодосії, в розташуванні окремого батальйону морської піхоти. Серед людей, які щоденно виконують свою чесну роботу і отримують за неї далеко не захмарні гроші. Серед людей, що у випадку військового конфлікту будуть на передньому краї бойових дій.
Головний висновок: Українська морська піхота боєздатна. Тільки її занадто мало (прим. моя: хто б сумнівався :-/. Тому-то я й неміряно хочу, щоби основою обороноздатності України стали загони, чи сили, місцевої самооборони. Які, звичайно, ще потрібно створити та навчити. Мабуть саме цим мені й страшенно цікаво було би зайнятися. Так що шукаю однодумців! Разом це буде значно легше зробити. Тим більше, що певні ідеї та думки вже є).
Ну і висловлюю щиру вдячність Андрію за професійність та цікавий репортаж! Не перевелись ще справжні репортери! Молодець!

Немає коментарів:

Дописати коментар