понеділок, 26 листопада 2012 р.

Пройшов членський семінар, здав екзаменаційні тести і вступив до МКПС (IPSC)

Вчора відвідав вступний членський семінар Міжнародної Конфедерації Практичної Стрільби.
Семінар складався із 3-х годин лекційних занять, далі протягом 1-ї години слухачі здавали екзаменаційний тест із 100 питань. Основна трудність тесту (втім, як практично в кожного тесту подібного роду) - малувато часу. А також можливий вибір кількох пунктів серед приведених.  Проте з іншої сторони були досить лояльні вимоги до кількості правильних відповідей - не менше 75% - що, на мою думку, далеко не є чимось непереборним. Тому, як і передбачалось, екзамен здали усі присутні.
Після теоретичної частини і проходження тестів нарешті наступили довгоочікувані 4 години практичних занять. На цьому занятті інструктор демонстрував, а курсанти відпрацьовували безліч елементів техніки безпеки та навичок практичної стрільби за правилами/методиками МКПС. Наприклад, правильний хват, приєднання магазину, основні вихідні положення та інші елементи.
Стріляли в основному із пістолетів CZ 75 SP-01 Shadow набоями калібру 9x19 мм. Були також два Глоки: Глок-17 та Глок-21. Але як сказав інструктор, CZ-75 в даному випадку кращий, оскільки краще дозволяє виробити потрібні навички.
Стріляли по одному, інші в цей час спостерігали за колегою та обговорювали його недоліки та ніштяки в проходженні тієї, чи іншої вправи.
Кількість вправ, котрі встигли пройти, склала десь 5-6. А пострілів (на кожного) - штук 60.
Що стосується бабла - особисто я заплатив 1,130 грн. (розраховував на більше). З них:
  • 350 грн. - власне плата за сам членський семінар та екзаменаційні тести
  • 250 грн. - плата за вступ в члени МКПС
  • 250 грн. - плата за членство в МКПС на 2013 рік
  • 100 грн. - оренда бойового пістолета CZ-75
  • 180 грн. - плата за набої 9,19
Загальні враження від семінару та взагалі IPSC - мені дуже сподобалося. Побачив вектор подальшого розвитку (от тільки де би то часу стільки взяти на заняття... Бо справа ця явно трудозатратна. Та й не з дешевих :)).
Ну, побачимо... чемпіоном світу по IPSC стрільбі я поки-що не збираюся ставати. А от для нарізного карабіну та мисливського гладкостволу кілька уроків я би із задоволенням взяв. І таки візьму. Нехай-но виберу час...

Немає коментарів:

Дописати коментар