субота, 1 червня 2013 р.

Знову за старе. Можливо, ситуація хоч зараз дозріла?

Пропоную об'єднатися зацікавленим "зрілим" особам для проходженні на вихідних (субота-неділя) серії вишколів із базової польової та тактичної підготовки на лісових теренах Рівненщини/Волині. Планований період - вихідні в червні-липні (бо в серпні відкривається сезон полювання, і я всі вихідні буду зайнятий іншим :)).
Треба набрати від 10 чоловік бажаючих. Краще 14, щоби працювати 7 на 7.
Справа в тому, що для молоді 18-25 років такі вишколи проводяться доволі часто. І УНСО, і "Патріот України", і ВО "Тризуб" (ім. С. Бандери) їх проводять регулярно і реально на високому рівні.
А ось для, кгхм..., не таких молодих, але вельми досвідчених :) людей такого нема. І треба самому це організовувати.
Відносно інструктора - запросимо нормального профі, з відповідним бекграундом 8-). Попередні домовленості є давно.
Жодного бабла нікому платити не потрібно (хіба інструктору на дорогу скидатися). Але умова така, що кожен мусить сам себе забезпечувати харчами, одягом та самостійно добратися до/з місця вишколу, коли воно стане відомим. Згодом разом подумаємо про якісь муляжі зброї... задумки є.
Так що хто бажає - маякуйте прямо в каменти. І не соромтеся - тут нІчого і нІкого соромитися! Гадаю, що всі ми приблизно на одному рівні (майже нульовому) стосовно і фізичної форми, і військового мистецтва :). Тож разом підвищуватимемо його.
Досить бухати та відлежувати шихлі! Літо прийшло!

P.S. До безпосередньо хардболу це не має відношення. Хіба інструктор погодиться взяти його за основний інструментарій... Тоді треба буде ще потурбуватися про техніку безпеки (основне - відповідні шлеми на голову/обличчя та шию. Можна й самому зробити, ну або замовити - знаю де. Коштуватиме біля 100 грн.)

1 коментар:

  1. Офігєть ентузіазізм...

    Прибиваюсь до іншої структури і чекаю, доки синочок підросте.

    ВідповістиВидалити