вівторок, 4 листопада 2014 р.

Полювання 01-02.11.2014

На минулих вихідних був на Львівщині (провідував свого старого універівського друга), тому, відповідно, полювання пропустив. Але на цих з кумом Толіком таки виходили. В суботу я був сам (оскільки кум важко гарував по господарству і не мав часу). Вийшов рано-вранці, а потім на півтори годинки перед заходом сонця. Результат - абсолютний нуль. Не бачив ані жодної качки, ані взагалі нічого, окрім ворон та сойок :)
Зате в неділю вранці обходили з кумом чимало територій і я, проїжджаючи танком попід лісом, сполохав двох кізоньок. Котрі стімголов кинулися із лісу на дике поле і за кілька метрів повністю сховалися у високій сухій траві. Це перші тварини, котрих я взагалі побачив цього року в даній місцевості, хоча минулого року в цей час їх було море! І кіз, і зайців. З того часу їх вибили та вилякали браконьєри сусіднього села :(. І практично вся живність покинула ці мальовничі місця (див. фотки).
Ну, побродили ми, побродили, та й вже поверталися додому (я поїхав "танком" вперед, а кум йшов вздовж річки). І тут, виїхавши з-за повороту, я побачив трьох молодих хлопців (мабуть, "браків" - браконьєрів), котрі, задерши голову, дивилися кудись вверх. Задер голову і я :). І побачив, що на значній висоті кружляє зграя качок (штук 15-20 мабуть), придивляючись де б то їм сісти.
Оскільки ті молоді "браки" стояли прямо посеред лугу, то качки, звісно, й не думали сідати поблизу. І, покружлявши ще трохи, полетіли просто в напрямку кума, про що я відразу сповістив його по радіостанції. І через секунд 10 пролунав постріл. Як виявилося вдалий.
Селезень був взятий кумом чисто, з єдиного пострілу - наповал. Більше жодних трофеїв та пригод у нас не було. Ми поїхали додому і "випили по сто" :).
Ввечері виходили ще на годинку. Здорово намерзлися, але так нічого й не побачили.
Погода нині стоїть геть якась пацавата... То заморозки були до -9, а нині вранці 0, а вдень до +12. Качка шаліє, не знає що їй робити - чи повертатися в болота, чи вже конкретно облаштовуватися на чистій воді. Опеньки також в роздумах - чи то рости їм (де-не-де проростають невеликі кущики, але не масово), а чи засинати до наступного року.

Немає коментарів:

Дописати коментар